Licytacje Duda-Cars dla WOŚP

Gramy z WOŚP

31. Finał WOŚP odbędzie się 29 stycznia. Wspólnie dołóżmy się do kolejnego sukcesu Fundacji! Na licytację przeznaczyliśmy to, co najważniejsze - bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich w podróży.

Nasze licytacje zakończyły sie! Wszytkim licytującym bardzo dziękujemy za wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Dołączyliśmy do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazując na licytację udział w szkoleniu Driving Academy. Safety Experience zrobi z Ciebie lub obdarowanej osoby jeszcze lepszego kierowcę. Masz pełnoletnie dziecko? Zrób sobie i jemu prezent, który zagwarantuje mu bezpieczeństwo na drodze. Dodatkowo - w szczytnym celu, dla WOŚPSzkolenie kończy się przyznaniem certyfikatów potwierdzających uczestnictwo i zdobytą wiedzą. 

 

LICYTUJ: https://dcmb.pl/WOSP23

 

Safety Experience na torze Bednary

 

WAŻNE: termin szkolenia nie jest dokładnie określony. Zwycięzca aukcji będzie informowany na bieżąco o dokładnym terminie - w zeszłym roku szkolenie odbywało się na przełomie maja i czerwca.

 

Szkolenie, które odbywa się na torze, powinno być obowiązkowe w życiu każdego kierowcy. Nie będzie przesadą, gdy napiszemy, że dla wszystkich czynnych użytkowników ruchu drogowego. Dla każdej osoby, która ukończyla kurs prawa jazdy i posiada uprawnienia do kierowania samochodem. Bezpieczeństwo na drodze obowiązuje nas wszystkich! Polecamy szczególnie uwadze osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z motoryzacją. Wielu młodych kierowców, dopiero szlifujących warsztat, odbiera z rąk instruktorów rokrocznie certyfikaty uczestnictwa w szkoleniu. Nie ograniczamy się - w szkoleniach uczestniczą także osoby, które przemierzają trasy nawet 80 tysięcy kilometrów w ciągu roku i kierują samochodami zawodowo - tak jak Krzysztof, który wziął udział w szkoleniu pomimo ogromnego doświadczenia w trasie. Zadbaj o bezpieczeństwo i weź udział w licytacji.

 

Licytacje WOŚP dla sportowców 

 

Motoryzacja i sport mają ze sobą wiele wspólnego. Wywodzimy się z Poznania, pierwszy salon i serwis Duda-Cars, który otworzyliśmy w 2005 roku, zlokalizowany jest przy ulicy Ptasiej, naprzeciwko stadionu Lech Poznań. Ze względu na sąsiedztwo obu obiektów, a także licznie podejmowane przez nas aktywności na rynku lokalnym, weszliśmy w posiadanie wyjątkowych koszulek. Dlatego oprócz nabywania nowych umiejętności na torze, do licytacji oddajemy także jedyne w swoim rodzaju, podpisane przez piłkarzy, sportowe koszulki:

 

 

 

Klikając w nazwisko powyżej zostaniesz automatycznie przeniesiony na stronę licytacji. W kolejnym kroku - weź udział w aukcji, w szczytnym celu. A następnie ciesz się wyjątkową, limitowaną koszulką z podpisem ulubionego piłkarza!

 

E-skarbonka Duda-Cars

 

Wzorem zeszłego roku uruchomiliśmy e-skarbonkę Duda-Cars. Wrzuć do puszki dowolną kwotę i wraz z Duda-Cars zagraj z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, która w tym roku zbiera środki na walkę z sepsą. Skąd to hasło?

 

Sepsa to zespół objawów wywołanych przez niekontrolowaną, gwałtowną reakcję organizmu na zakażenie. W przebiegu sepsy w ciągu kilku godzin może dojść do niewydolności wielonarządowej, wstrząsu i śmierci. Kluczowe jest jak najszybsze rozpoznanie i włączenie właściwego leczenia - optymalnie w ciągu pierwszej godziny. Z badań wynika, że każde opóźnienie rozpoznania sepsy i podania skutecznego antybiotyku o godzinę zwiększa ryzyko zgonu o 8 proc. Właśnie dlatego WOŚP chce wyposażyć szpitale w urządzenia pozwalające na przyspieszenie diagnostyki zakażeń - umożliwi to lepszą terapię sepsy poprzez szybsze wdrożenie celowanego i skutecznego leczenia antybiotykami.

 

Powrót do listy artykułów

2023-02-01

Kategoria: Mercedes-Benz EQS SUV. Stworzony z myślą o kobietach

Gdy Mercedes-Benz ogłaszał wprowadzenie na rynek swojego najnowszego modelu, EQS SUV, my nie mogliśmy się doczekać, gdy trafi do naszych salonów i oferty sprzedażowej. Zorganizowaliśmy sesję zdjęciową ukazując kobiecą, eteryczną odsłonę samochodu, konfrontując ją z jego siłą i postawną sylwetką. Zobacz efekty!

Przeczytaj artykuł

2023-02-01

Kategoria: Mercedes-Benz Nowy Mercedes-Benz GLE 2023

Mercedes-Benz zaprezentował sylwetki GLE SUV i Coupe 2023 jednego z najbardziej popularnych w sprzedaży modeli. GLE to samochód niesamowicie praktyczny pomimo (a może dzięki nim?) swoich gabarytów. Doskonały dla rodzin z dziećmi, dla aktywnych sportowców, dla zapalonych podróżników. Dzięki systemowi kamer i czujników - idealny do miasta. Dzięki nowym, ulepszonym systemom jezdnym - świetny w teren.

Przeczytaj artykuł

2023-01-30

Kategoria: Mercedes-Benz 10 pomysłów na prezenty walentynkowe. Nie tylko dla fanów samochodów

Dla niej, dla niego i dla Was - ponieważ wspólnie spędzony czas jest najważniejszy. Skorzystaj z poradnika prezentowego, którzy przygotowaliśmy z myślą o nadchodzącym święcie zakochanych.

Przeczytaj artykuł
×