Licytacje Duda-Cars dla WOŚP

Gramy z WOŚP

31. Finał WOŚP odbędzie się 29 stycznia. Wspólnie dołóżmy się do kolejnego sukcesu Fundacji! Na licytację przeznaczyliśmy to, co najważniejsze - bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich w podróży.

Nasze licytacje zakończyły sie! Wszytkim licytującym bardzo dziękujemy za wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Dołączyliśmy do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazując na licytację udział w szkoleniu Driving Academy. Safety Experience zrobi z Ciebie lub obdarowanej osoby jeszcze lepszego kierowcę. Masz pełnoletnie dziecko? Zrób sobie i jemu prezent, który zagwarantuje mu bezpieczeństwo na drodze. Dodatkowo - w szczytnym celu, dla WOŚPSzkolenie kończy się przyznaniem certyfikatów potwierdzających uczestnictwo i zdobytą wiedzą. 

 

LICYTUJ: https://dcmb.pl/WOSP23

 

Safety Experience na torze Bednary

 

WAŻNE: termin szkolenia nie jest dokładnie określony. Zwycięzca aukcji będzie informowany na bieżąco o dokładnym terminie - w zeszłym roku szkolenie odbywało się na przełomie maja i czerwca.

 

Szkolenie, które odbywa się na torze, powinno być obowiązkowe w życiu każdego kierowcy. Nie będzie przesadą, gdy napiszemy, że dla wszystkich czynnych użytkowników ruchu drogowego. Dla każdej osoby, która ukończyla kurs prawa jazdy i posiada uprawnienia do kierowania samochodem. Bezpieczeństwo na drodze obowiązuje nas wszystkich! Polecamy szczególnie uwadze osób, które dopiero rozpoczynają przygodę z motoryzacją. Wielu młodych kierowców, dopiero szlifujących warsztat, odbiera z rąk instruktorów rokrocznie certyfikaty uczestnictwa w szkoleniu. Nie ograniczamy się - w szkoleniach uczestniczą także osoby, które przemierzają trasy nawet 80 tysięcy kilometrów w ciągu roku i kierują samochodami zawodowo - tak jak Krzysztof, który wziął udział w szkoleniu pomimo ogromnego doświadczenia w trasie. Zadbaj o bezpieczeństwo i weź udział w licytacji.

 

Licytacje WOŚP dla sportowców 

 

Motoryzacja i sport mają ze sobą wiele wspólnego. Wywodzimy się z Poznania, pierwszy salon i serwis Duda-Cars, który otworzyliśmy w 2005 roku, zlokalizowany jest przy ulicy Ptasiej, naprzeciwko stadionu Lech Poznań. Ze względu na sąsiedztwo obu obiektów, a także licznie podejmowane przez nas aktywności na rynku lokalnym, weszliśmy w posiadanie wyjątkowych koszulek. Dlatego oprócz nabywania nowych umiejętności na torze, do licytacji oddajemy także jedyne w swoim rodzaju, podpisane przez piłkarzy, sportowe koszulki:

 

 

 

Klikając w nazwisko powyżej zostaniesz automatycznie przeniesiony na stronę licytacji. W kolejnym kroku - weź udział w aukcji, w szczytnym celu. A następnie ciesz się wyjątkową, limitowaną koszulką z podpisem ulubionego piłkarza!

 

E-skarbonka Duda-Cars

 

Wzorem zeszłego roku uruchomiliśmy e-skarbonkę Duda-Cars. Wrzuć do puszki dowolną kwotę i wraz z Duda-Cars zagraj z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, która w tym roku zbiera środki na walkę z sepsą. Skąd to hasło?

 

Sepsa to zespół objawów wywołanych przez niekontrolowaną, gwałtowną reakcję organizmu na zakażenie. W przebiegu sepsy w ciągu kilku godzin może dojść do niewydolności wielonarządowej, wstrząsu i śmierci. Kluczowe jest jak najszybsze rozpoznanie i włączenie właściwego leczenia - optymalnie w ciągu pierwszej godziny. Z badań wynika, że każde opóźnienie rozpoznania sepsy i podania skutecznego antybiotyku o godzinę zwiększa ryzyko zgonu o 8 proc. Właśnie dlatego WOŚP chce wyposażyć szpitale w urządzenia pozwalające na przyspieszenie diagnostyki zakażeń - umożliwi to lepszą terapię sepsy poprzez szybsze wdrożenie celowanego i skutecznego leczenia antybiotykami.

 

Powrót do listy artykułów
nowy CLA dla branży IT

2023-10-30

Kategoria: Mercedes-Benz Twój kod: CLA 200 FL za 1 440 zł netto miesięcznie.

Oferta zaprogramowana do Twoich potrzeb. Mercedes-Benz CLA 200 FL za 1 440 zł miesięcznie. Sprawdź kod tej propozycji – przekonaj się, że ten model będzie Twoim IDE.

Przeczytaj artykuł
Klasa C Duda Cars Wrocław

2023-10-05

Kategoria: Mercedes-Benz Design i motoryzacja – dwie pasje, jedna idea.

Ekonomia, która buduje przyszłość. W dobie zrównoważonego rozwoju i dbałości o środowisko, Mercedes-Benz Klasa C łączy w sobie luksus z odpowiedzialnością. A dzięki naszej specjalnej ofercie leasingowej, stanie się on dostępny dla każdego ambitnego architekta.

Przeczytaj artykuł
autopilot w Mercedes-EQ

2023-10-04

Kategoria: Mercedes-Benz Mercedes-Benz uruchamia system AUTOPILOTA

Kolejny raz Mercedes-Benz przekracza granice - tym razem technologiczne. Koncern uruchomił systemem autonomicznego AUTOPILOTA na rynku amerykańskim. Gotowa do produkcji wersja DRIVE PILOT zadebiutuje na drogach w Kalifornii i Nevadzie pod koniec bieżącego roku. Dostępny będzie w ograniczonej flocie sedanów EQS. Koncern planuje dalsze dostawy dla klientów w 2024 roku: DRIVE PILOT będzie oferowany w ramach subskrypcji w amerykańskim sklepie Mercedes me connect dla modeli Klasy S i EQS.

Przeczytaj artykuł
×