EQS SUV 450

Nowy EQS SUV

W Mercedes-Benz nie lubimy próżni. Oferta marki jest szeroka i odpowiadająca na potrzeby wielu grup odbiorców. Dbamy o to, by nasze portfolio sprostało Waszym oczekiwaniom – różnimy się, lubimy personalizować rzeczywistość.

Elektryczny SUV Mercedes-Benz

Nie zamykamy się na kilka możliwości, dajemy Wam całe multum. Gamę elektrycznych SUV zasilił nowy model: EQS SUV.

 

 

EQS SUV: wersje i ceny

EQS SUV oferuje 3 warianty napędowe: EQS SUV 450+, EQS SUV 450 4Matic oraz EQS SUV 580 4Matic. Już teraz możesz go zamówić u swojego Doradcy w Duda-Cars. KONTAKT: https://duda-cars.pl/kontakt/

 

EQS SUV

 

Model o podwyższonym podwoziu kosztuje średnio 60 tysięcy zł więcej od limuzyny. Pierwsza kosztuje, bagatela, 590 tys. 800 zł, kolejna już 608 tys. 800 zł, a topowa 736 tys. 300 zł. Podstawowy model ma napędzaną tylko jedną oś, a za napęd, podobnie jak w wersji z napędem 4x4, odpowiada silnik elektryczny o mocy 265 kW. Najmocniejszą odmianą jest EQS SUV 580 4Matic, w której łączna moc 400 kW seryjnie przenoszona jest na wszystkie koła.

 

Mercedes EQS SUV — ceny minimalne wersji napędowych:

 

  • EQS SUV 450+ 360 KM — od 590 800 zł,
  • EQS SUV 450 4MATIC — od 608 800 zł,
  • EQS SUV 580 4MATIC — od 736 300 zł.

 

EQS SUV: zasięg

 

EQS limuzyna i SUV to modele topowe wśród Mercedes-EQ. Jakość wykonania, rozwiązania technologiczne, luksusowy design – nie mają sobie równych. To samo tyczy się zasięgu. Elektryczna limuzyna oferuje zasięg na poziomie nawet do 732 KM. Wersja SUV, ze względu na gabaryty i wagę, zasięg nieco niższy, ale nadal imponujący – 633 KM.

 

EQS SUV

 

EQS SUV: wyposażenie

 

EQS SUV zachwyca już z zewnątrz – w każdej wersji wyposażenia atrapa grilla przykuwa uwagę, tak samo jak spiralne lampy z tyłu. W zależności od wersji wyposażenia możemy wybierać spośród wielu wariantów 20 i 21-calowych obręczy kół ze stopów lekkich.

 

Wnętrze EQS SUV

 

Wnętrze stanowi definicję luksusu, komfortu i wygody. Projektanci wybrali miękką, perforowaną skórę, drewniane wykończenia. Środek auta jest zachwycająco ergonomiczny, a wszystkie kształty – opływowe. Konfigurując samochód możecie mieć pewność, że już w wersji podstawowej, wydaniu Electric Art, wyposażenie będzie bogate. Chętni mogą jednak zdecydować się także na opcjonalne pakiety — np. AMG kosztujący dodatkowe 23 036 zł.

 

Design EQS SUV

 

EQS SUV: dla rodziny

 

Model GLS jest nazywany samochodem dla rodziny o pięciogwiazdkowych potrzebach. W przypadku EQS SUV nie jest inaczej! To propozycja dla osób kochających luksus, design i nie idących na kompromis. Dodatkowo, samochód daje obietnicę lokalnej zeroemisyjności. EQS SUV już niebawem w Duda-Cars. Już teraz możesz go zamówić u swojego Doradcy!

Powrót do listy artykułów
nowy CLA dla branży IT

2023-10-30

Kategoria: Mercedes-Benz Twój kod: CLA 200 FL za 1 440 zł netto miesięcznie.

Oferta zaprogramowana do Twoich potrzeb. Mercedes-Benz CLA 200 FL za 1 440 zł miesięcznie. Sprawdź kod tej propozycji – przekonaj się, że ten model będzie Twoim IDE.

Przeczytaj artykuł
Klasa C Duda Cars Wrocław

2023-10-05

Kategoria: Mercedes-Benz Design i motoryzacja – dwie pasje, jedna idea.

Ekonomia, która buduje przyszłość. W dobie zrównoważonego rozwoju i dbałości o środowisko, Mercedes-Benz Klasa C łączy w sobie luksus z odpowiedzialnością. A dzięki naszej specjalnej ofercie leasingowej, stanie się on dostępny dla każdego ambitnego architekta.

Przeczytaj artykuł
autopilot w Mercedes-EQ

2023-10-04

Kategoria: Mercedes-Benz Mercedes-Benz uruchamia system AUTOPILOTA

Kolejny raz Mercedes-Benz przekracza granice - tym razem technologiczne. Koncern uruchomił systemem autonomicznego AUTOPILOTA na rynku amerykańskim. Gotowa do produkcji wersja DRIVE PILOT zadebiutuje na drogach w Kalifornii i Nevadzie pod koniec bieżącego roku. Dostępny będzie w ograniczonej flocie sedanów EQS. Koncern planuje dalsze dostawy dla klientów w 2024 roku: DRIVE PILOT będzie oferowany w ramach subskrypcji w amerykańskim sklepie Mercedes me connect dla modeli Klasy S i EQS.

Przeczytaj artykuł
×