Samochód marki Mercedes-Benz Klasa V

Brabus Premium Partner

To, co dla innych jest standardem i końcowym przystankiem, dla nas jest początkiem drogi zarezerwowanej tylko dla wybranych. Dlatego w podróż do świata najbardziej bezkompromisowych zakamarków motoryzacji wybieramy się z marką Brabus – możecie do niej dołączyć razem z nami.

Oficjalny partner

Jako oficjalny Brabus Premium Partner, mogący pochwalić się największą w Polsce liczbą realizacji tego uznanego tunera, możemy zaproponować Wam rozwiązania stylistyczne i mechaniczne dla Waszych Mercedesów, znacznie wykraczające poza standardową ofertę producenta.

Made by Duda-Cars

Decydując się na modyfikacje Brabus, możecie wybierać spośród wielu dedykowanych konkretnym modelom pakietów. Dzięki temu w Waszym Mercedesie możemy zamontować np. tylko subtelne dodatki lub przeobrazić go w ekstremalny i spersonalizowany projekt, o niepowtarzalnym wyglądzie, rasowym brzmieniu, podkręconych osiągach i mocy sięgającej blisko 1000 KM.

Odpowiednie zaplecze techniczne i profesjonalny zespół, pozwalają wykonać nam wszystkie prace zgodnie z wytycznymi Brabus i przy zachowaniu gwarancji producenta na samochód. Dzięki temu macie także możliwość bieżącego monitorowania postępu wszystkich prac.

 

Zapytaj nas o ofertę Brabus do Twojego Mercedesa na:

  • elementy optyczne
  • modyfikacje wnętrza
  • zestawy podniesienia mocy (chip tuning)
  • tuning mechaniczny

Nasze Realizacje

 Z satysfakcją dzielimy się wybranymi projektami, które jako lider sprzedaży produktów i usług Brabus, mieliśmy przyjemność zrealizować:

Brabus G700 Widestar

Jeśli myślicie, że bezkompromisowa Klasa G w topowej odmianie 63 AMG to szczyt możliwości, zobaczcie jakie zdanie ma na ten temat Brabus. W jego projekcie składającym się z ponad 30 elementów stylistycznych i mechanicznych udało się wykrzesać z mocarnej Gelendy jeszcze lepsze osiągi. Fabryczne 585 KM dzięki zestawowi podniesienia mocy wzrosło do 700 KM. O 100 Nm podwyższył się maksymalny moment obrotowy, sprint do 100 km/h skrócił się natomiast o 0,2 s. Z ciekawszych elementów stylistycznych warto wspomnieć o ultralekkiej karbonowej nakładce na maskę, 23-calowych felgach Monoblock Y Platinium Edition, czy regulowanych, klapowych wydechach black chrome. Projekt ten okazał się strzałem w dziesiątkę – po zrealizowanym przez nas od podstaw ubiegłorocznym modelu Widestar 700, jesteśmy właśnie w trakcie budowy drugiego auta, a trzecie już czeka w kolejce.

Mercedes-Benz GLE 400d

Kolejna realizacja to idealny przykład, że najlepsze jest niewidoczne dla oka. Pod maską nadwozia z kilkoma tylko subtelnymi dodatkami stylistycznymi, umieszczono zestaw podniesienia mocy, dedykowany modelowi GLE z silnikiem wysokoprężnym. Dzięki niemu fabryczne 330 KM wzrosło do 370 KM, a maksymalny moment obrotowy podniósł się z 700 do 750 Nm. Udało się m.in. skrócić sprint do 100 km/h o 0,2 s. Przyspieszaniu towarzyszy dodatkowo przyjemny dla ucha, basowy dźwięk emitowany z boostera Maxhaust.
Prezentowany egzemplarz jest pierwszym na świecie Nowym GLE poddanym modyfikacjom Brabusa.

Mercedes-AMG GT 63 S 4-Door

Najmocniejszy samochód osobowy w ofercie Mercedes-Benz nie czekał długo, aż wezmą go „na warsztat” inżynierowie Brabusa, opracowując dla niego pakiet stylistyczny oraz zwiększający moc i poprawiający osiągi. Krótko po nich zrobiliśmy to także my. Dzięki zastosowaniu dwóch dedykowanych turbosprężarek o zwiększonej mocy i modułu integrującego się z układem sterowania silnikiem auta, fabryczne 639 KM udało się podnieść do aż 800 KM. O równe 100 Nm wzrósł maksymalny moment obrotowy i wynosi teraz imponujące 1000 Nm. Pierwsze 100 km/pojawia się na liczniku już po 2,9 s (fabrycznie 3,2 s). Samochód otrzymał także regulowany wydech klapowy, oraz wiele karbonowych spoilerów i dodatków we wnętrzu.

Pozostałe realizacje Brabus

Naszym klientom dostarczyliśmy wiele oryginalnych rozwiązań do ich Mercedesów. Zobaczcie te wybrane:

Zainteresowany modyfikacją swojego Mercedesa?

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy ofertę!
+ 48

Dbając o najwyższą jakość procesu przetwarzania danych osobowych oraz zgodność z aktualnym stanem prawnym informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapytania w zakresie ochrony danych osobowych należy kierować na adres e-mail: dane.osobowe@duda-cars.mercedes-benz.pl. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust.1 lit a) ogólnego rozporządzenie o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w celach marketingowych. Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane mogą być przetwarzane również w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną lub wykonywania telefonicznych połączeń w celach marketingowych – odpowiednio w związku z art. 10 ust. 2 Ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną lub art. 172 ust. 1 Ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku – Prawo Telekomunikacyjne. Administrator danych nie udostępnia danych do ani ich nie przekazuje do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16. Dane osobowe przetwarzane w celach marketingowych objętych oświadczeniem zgody będą przetwarzane do czasu jej odwołania. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do organu nadzorczego Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16, moich danych osobowych zawartych w przedmiotowym formularzu w celach marketingowych.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4 (Administrator Danych Osobowych) oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16, informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
Wyrażam zgodę na używanie przez Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4 (Administrator Danych Osobowych) oraz przez podmioty współpracujące z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.