W pełni elektryczne modele Mercedes-EQ – teraz w wyjątkowej ofercie tylko w Duda-Cars!

Wszystkie modele elektryczne, teraz w promocyjnym Leasingu 102,9%!

Dodatkowo do każdego samochodu elektrycznego, zakupionego w Duda-Cars, ładowarka Mercedes-Benz Wallbox 2.0 – GRATIS!

Aby Twój nowy Mercedes-EQ był Twoim towarzyszem na długie lata, Duda-Cars przedłuża gwarancję do 5 lat (lub 200 000 km)!

 

Miejski EQB. Wyjątkowy EQC. Przestronny EQE. Zapierający dech EQS.

Rozpoczęła się nowa era elektromobilności. Stań się jej częścią, wybierając jeden z dostępnych od ręki modeli Mercedes-EQ.

 

+ 48
Zgodnie z treścią OneDoc lub poprzednią z DMS.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych