Samochody Mercedes-Benz z serii AMG na torze

O nas

Pasją Marcina Duda, Prezesa Zarządu, od zawsze były samochody. Od lat, wspólnie z żoną Marią, budują markę, która ma korzenie w Poznaniu. Historia Duda-Cars rozpoczęła się od marzeń o motoryzacji, szybkich autach i niezawodności połączonej z ekskluzywnym designem. O proponowaniu klientom najwyższej jakości doświadczeń i komplementarnych usługach. O miejscu tworzonym z ludźmi, dla ludzi i dzięki nim.

Historia firmy

 

Zaczęliśmy podróż z Mercedes-Benz w 2005 roku. Od początku mieliśmy duże ambicje i nadzieje, ale i wiele pokory. Z zachwytem spoglądamy na rozwój marki, którą wspólnie z pracownikami budujemy. Tworzymy dojrzałą organizację, zarządzaną przez system wartości, stanowiącą bezpieczne miejsce pracy dla ponad 500 specjalistów zatrudnionych w 5 lokalizacjach” - mówi Marcin Duda, Właściciel i Prezes Zarządu Duda-Cars.

 

Duda-Cars ma korzenie w Poznaniu, gdzie Marcin i Maria Duda otworzyli punkt dealerski i autoryzowany serwis Mercedes-Benz. Tu pasja przerodziła się w sposób na życie. Dzięki odwadze, determinacji i podejmowaniu wielu innowacyjnych na ówczesne realia decyzji, Duda-Cars momentalnie stała się liderem pod względem sprzedaży i obsługi samochodów Mercedes-Benz w Wielkopolsce.

 

Inwestycje to istotna część naszej strategii. Wiemy, że zmiana determinuje rozwój, dlatego nie pozostajemy w miejscu. Poczucie komfortu i wygody pozostawiamy klientom – dla siebie rezerwujemy działanie i kreowanie przyszłości” - Maria Duda podkreśla, że to dzięki zaangażowaniu całego zespołu marka nieustannie się rozwija.  Myślenie wykraczające poza „tu i teraz” poskutkowało rozwojem sieci o kolejne lokalizacje. Dzięki akwizycji innego dealera marki powiększyliśmy zespół o specjalistów związanych z Mercedes-Benz od lat w Lesznie i Wrocławiu.

 

Wszystko, co robimy, robimy z ludźmi, dla ludzi i dzięki ludziom. Inwestujemy w rozwój infrastruktury, ale przede wszystkim w rozwój kompetencji pracowników Duda-Cars. Zatrudniamy najlepszych na rynku, jesteśmy tego pewni. Nie tylko liczby stanowią o wartości naszych pracowników, a ich zaangażowanie, profesjonalizm, wiedza ekspercka, której ufa coraz więcej klientów. A przede wszystkim proklienckie nastawienie. To Państwo jesteście ich szefem. Oferowanie pracownikom możliwości rozwinięcia umiejętności skutkuje wzrostem Waszego zaufania, a to z kolei przekłada się na budowanie z Wami bliskich relacji. Dzisiaj i z myślą o przyszłości” - przyznają zgodnie Maria i Marcin Duda.

 

W kolejnych latach otwarte zostały punkty w Golęczewie koło Poznania: Van ProCenter i Legends Duda-Cars. Przeprowadzona została akwizycja innego poznańskiego dealera – Voyager Group z Mazdą, japońską marką premium w portfolio, a zespół zasiliło prawie 100 specjalistów z branży motoryzacyjnej. Obie marki tworzą dzisiaj silny, wspierający się i podążający w tym samym kierunku One Team.

 

Tysiące sprzedanych samochodów, setki tysięcy usług serwisowych, sprzedanych części, akcesoriów i gadżetów, niezliczone wydarzenia organizowane z myślą o klientach, lokalnych społecznościach, partnerach biznesowych. To jest dla nas potwierdzenie, że Duda-Cars jest dla Was całym motoryzacyjnym światem, najlepszym miejscem, w którym chcecie być. Dziękujemy!

 

Lokalizacje Duda-Cars od dawna nie są tylko salonami sprzedaży i serwisami. To miejsca spotkań, w których klienci doświadczają troski ze strony profesjonalnego zespołu, a lokalne społeczności zyskują odpowiedzialnego partnera w biznesie. Duda-Cars to marka, dla której wchodzenie we współpracę z wieloma podmiotami wykracza poza cele biznesowe. Przyszłość jest dla nas punktem odniesienia. Rozwijamy się z myślą o pracownikach, kolejnych pokoleniach i o środowisku naturalnym. Obiecujemy, że przez kolejne dziesięciolecia będziemy prężnie się rozwijać stawiając Was i Wasze samochody w centrum uwagi. Od samego początku działalności Wasza opinia o jakości usług w Duda-Cars była dla nas najważniejszym motorem napędowym.

 

Dziękujemy za zaufanie!
#KochamyMercedesy

nowy CLA dla branży IT

30-PAŹ-2023

Kategoria: Mercedes-Benz Twój kod: CLA 200 FL za 1 440 zł netto miesięcznie.

Oferta zaprogramowana do Twoich potrzeb. Mercedes-Benz CLA 200 FL za 1 440 zł miesięcznie. Sprawdź kod tej propozycji – przekonaj się, że ten model będzie Twoim IDE.

Przeczytaj artykuł
Klasa C Duda Cars Wrocław

05-PAŹ-2023

Kategoria: Mercedes-Benz Design i motoryzacja – dwie pasje, jedna idea.

Ekonomia, która buduje przyszłość. W dobie zrównoważonego rozwoju i dbałości o środowisko, Mercedes-Benz Klasa C łączy w sobie luksus z odpowiedzialnością. A dzięki naszej specjalnej ofercie leasingowej, stanie się on dostępny dla każdego ambitnego architekta.

Przeczytaj artykuł
autopilot w Mercedes-EQ

04-PAŹ-2023

Kategoria: Mercedes-Benz Mercedes-Benz uruchamia system AUTOPILOTA

Kolejny raz Mercedes-Benz przekracza granice - tym razem technologiczne. Koncern uruchomił systemem autonomicznego AUTOPILOTA na rynku amerykańskim. Gotowa do produkcji wersja DRIVE PILOT zadebiutuje na drogach w Kalifornii i Nevadzie pod koniec bieżącego roku. Dostępny będzie w ograniczonej flocie sedanów EQS. Koncern planuje dalsze dostawy dla klientów w 2024 roku: DRIVE PILOT będzie oferowany w ramach subskrypcji w amerykańskim sklepie Mercedes me connect dla modeli Klasy S i EQS.

Przeczytaj artykuł