Autoryzowany Serwis Mercedes-Benz Poznań

Coś zepsuło się w Twoim samochodzie? Chcesz położyć nowy lakier? A może musisz zrobić okresowy przegląd swojego samochodu? Serwis Mercedes-Benz Duda-Cars w Poznaniu zaprasza do nowoczesnego warsztatu ASO zlokalizowanego na ul. Ptasiej 4. Zajmujemy się kompleksową obsługą samochodów osobowych, dostawczych – zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Godziny otwarcia serwisu w Poznaniu

Godziny otwarcia salonu
PN-PT    08:00-19:00
SO         08:00-14:00

 

Godziny otwarcia serwisu
PN-PT    07:00-18:00
SO         08:00-14:00

 

Godziny otwarcia działu części zamiennych
PN-PT    08:00-18:00
SO         08:00-14:00

 

Godziny otwarcia Działu Blacharsko-Lakierniczego/Likwidacji Szkód
PN-PT      08:00-17:00
SO           NIECZYNNE

 

Numer Telefonu    +48 61 864 44 44

Twój Mercedes ma więcej niż 10 lat?

Ponad 10 letnie Mercedesy niosą ze sobą wiele wspaniałych historii. Wspólnie pokonane trasy, odwiedzone miejsca i wyjątkowe wspomnienia. Samochody towarzyszą nam nie tylko w trakcie dalekich podróżny ale również podczas codziennych obowiązków. Dlatego w Duda-Cars przygotowaliśmy 40% rabatu na serwisowanie Mercedesów starszych niż 10 lat.

Kliknij i umów się poprzez formularz na stronie lub umów wizytę on-line.

Kompleksowe podejście do diagnostyki i naprawy Mercedesów

Mercedes to technologia przyszłości. Dlatego w naszym warsztacie samochodowym korzystamy z najnowszych narzędzi i technologii diagnostycznych. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko i dokładnie zdiagnozować ewentualne problemy oraz zapewnić skuteczną naprawę. W naszym warsztacie samochodowym zdajemy sobie sprawę, że Twoje auto wymaga szczególnej uwagi. Dlatego nasze podejście jest zawsze kompleksowe. Nasz specjalista - mechanik samochodowy Mercedesów – dokonuje gruntownej analizy problemu, wykorzystując zarówno swoje umiejętności, jak i nowoczesne technologie diagnostyczne. Zależy nam na tym, aby nasz warsztat Mercedes był symbolem najwyższej jakości.

Autoryzowany Serwis Mercedesa - Poznań

ASO Duda-Cars to autoryzowany warsztat zajmujący się serwisem samochodów osobowych i dostawczych marki Mercedes. Nasi pracownicy zostali wyszkoleni przez specjalistów niemieckiego producenta aut, więc posiadają znacznie szerszą wiedzę na temat stosowanych przez firmę rozwiązań technologicznych niż mechanicy z tradycyjnych placówek. W ASO, zgodnie z międzynarodowymi standardami narzuconymi przez właściciela marki, stosujemy profesjonalny sprzęt diagnostyczny i najlepszej jakości narzędzia, a w pojazdach montujemy tylko oryginalne, posiadające firmowe logo części.  Korzystając z naszych usług masz pewność uzyskania gwarancji na naprawę i części. 

Gwarancja najwyższego poziomu obsługi - Serwis Duda-Cars Poznań

W stolicy Wielkopolski jesteśmy obecni od 2005 roku. Wtedy to powstał salon Duda-Cars wraz ze stacją obsługi samochodów ASO Mercedesa (obecnie zajmujemy się również serwisowaniem pojazdów Smart). Przez 15 lat nieustannie podnosiliśmy kompetencje zawodowe, a także rozbudowywaliśmy i modernizowaliśmy nasz obiekt, tak by móc zagwarantować najwyższy poziom obsługi. Dzięki zaangażowaniu kadry, szerokiemu zakresowi świadczonych usług i przejrzystym warunkom współpracy zyskaliśmy grono zaufanych Klientów.  Nasz serwis jest doceniany za:

 

Serwis Mechaniczny

 • Przeglądy gwarancyjne
 • Przeglądy po-gwarancyjne
 • Naprawy gwarancyjne
 • Naprawy po-gwarancyjne
 • Naprawy eksploatacyjne
 • Naprawy elektryczne
 • Diagnostyka pojazdów
 • Wymiana opon
 • Hotel opon
 • Badania Techniczne SKP

 

Serwis Blacharsko – Lakierniczy

 • Naprawy blacharsko lakiernicze
 • Likwidacja Szkód Komunikacyjnych z bezgotówkowym rozliczeniem (pomiędzy serwisem a ubezpieczycielem)
 • Badania Powypadkowe SKP

 

Dział Części

 • Sprzedaż nowych i oryginalnych części Mercedes-Benz
 • Sprzedaż akcesoriów i kolekcji Mercedes-Benz

Zadbamy o Twój samochód! - Przeglądy okresowe w Duda-Cars

W warsztacie przeprowadzamy również zalecane przez producentów Mercedesa i Smarta przeglądy okresowe mające na celu zbadanie stanu technicznego pojazdu oraz ewentualną wymianę olejów i zużytych części eksploatacyjnych. W ramach jednego z pakietów możemy dokonać kontroli wszystkich podzespołów, przewodów, czujników i nakładek znajdujących się w poszczególnych układach, a także prawidłowego ciśnienia w oponach oraz geometrii kół.

Skontaktuj się z nami

Zostaw nam swoje dane, a nasz Doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na każde Twoje pytanie!
+ 48

Zgodnie z treścią OneDoc lub poprzednią z DMS.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej i materiałów promocyjnych środkami komunikacji elektronicznej (e-mail), w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz od podmiotów współpracujących z Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. prawo telekomunikacyjne, na udostępniony numer telefonu przez Duda-Cars S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4 oraz przez podmioty współpracujące Duda-Cars S.A. w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w formie SMS na udostępniony przeze mnie numer telefonu od Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319), ul. Ptasia 4, jak również od podmiotów współpracujących z Duda-Cars SA w ramach grupy spółek zarządzanych przez Duda Holding z siedzibą w Warszawie przy ul. Królewskiej 16.
Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Zapoznaj się z Polityką Przetwarzania Danych