Samochód Mercedes-Benz AMG GTR

Likwidacja szkód

Szybkie zgłoszenie online, minimum formalności, jedna z najbardziej nowoczesnych blacharnio-lakierni w całej Europie! Zlikwiduj szkodę z nami!

Likwidujemy szkody wszystkich marek!

Martwisz się, że likwidacja szkody w przypadku Twojego auta będzie niemożliwa? Nie obawiaj się! Dla nas marka samochodu nie ma znaczenia! Formularz, który musisz wypełnić, zgłaszając zniszczenie, zawiera w sobie miejsce na opisanie marki oraz modelu Twojego pojazdu.

Dlaczego warto zlikwidować szkodę z nami?

  • Szybkie zgłoszenie online,
  • Minimum formalności,
  • Wygodny i szybki sposób na otrzymanie odszkodowania,
  • Jedna z najbardziej nowoczesnych blacharnio-lakierni w całej Europie,
  • Profesjonalny, dedykowany zespół, wyspecjalizowany w likwidacji szkód,
  • Możliwość stałego monitorowania stanu likwidacji szkody,
  • Samochód zastępczy,
  • Autoryzowany dealer gwarancją wysokiej jakości napraw i oryginalnych części!

Jak wygląd proces likwidacji?

U nas szkodę zlikwidujesz bez wychodzenia z domu. Wypełnienie formularza online, zajmuje nie więcej niż kilkanaście minut.

Po otrzymaniu zgłoszenia nasz doradca zajmie się resztą. W razie pytań skontaktuje się z Tobą i doprecyzuje brakujące elementy.

 

Nie musisz się o nic martwić. Jeśli wyrazisz taką chęć, zapewnimy Ci auto zastępcze i cały czas będziemy informować na jakim etapie jest Twoja likwidacja.

 

Auto odbierzesz w salonie lub dostarczymy je pod wskazany adres!

Zobacz nasz film

Jeśli chcesz na własne oczy przekonać się, jak u nas wygląda likwidacja szkody – obejrzyj ten materiał filmowy. Oto nasz profesjonalny zespół przy pracy!

 

Likwidacja szkody w Duda-Cars

Żmudna i trudna likwidacja szkód komunikacyjnych to zamierzchła przeszłość. Przynajmniej z nami! Wejdź na szkody.duda-cars.pl i zlikwiduj szkodę bez wychodzenia z domu w kilku prostych krokach. Blacharnio-lakiernia Mercedes-Benz Duda-Cars doprowadzi Twój samochód do stanu sprzed wypadku. Dysponujemy ponad 2000 m2 powierzchni i sprzętem najnowszej technologii, m.in. promiennikami IRT, promiennikami tunelowymi i automatem mieszalniczym MoonWalk. A co najważniejsze – naszą największą siłą jest wykwalifikowana kadra, zarówno w Biurze Obsługi Klienta, jak i w warsztacie.

 

Pobierz wymagane dokumenty

W tym miejscu możesz pobrać jeden z niezbędnych dokumentów, które pozwolą Ci dochodzić swoich praw i uzyskać odszkodowanie. Jest to oświadczenie z miejsca zdarzenia. Likwidacja szkody bez niego jest praktycznie niemożliwa.

Pobierz oświadczenie z miejsca zdarzenia

Blacharnio – Lakiernia, to nie tylko likwidacja szkód!

Jako oficjalny Brabus Premium Partner, w naszych oddziałach w Golęczewie i we Wrocławiu realizujemy modyfikacje Brabus. Odpowiednie zaplecze blacharsko-lakiernicze pozwala wykonać nam wszystkie prace zgodnie z wytycznymi Brabus przy zachowaniu gwarancji producenta na samochód.


Jakie modyfikacje przeprowadzamy w Duda-Cars? | Obejrzyj video

Nasi doradcy

Doradcy działu likwidacji Duda-Cars są cały czas do Twojej dyspozycji. Jeśli masz pytania – niezwłocznie się z nami skontaktuj! Uzyskasz odpowiedzi, a Twoje wątpliwości zostaną rozwiane. Likwidacja szkód to coś, na czym się naprawdę znamy. Pomożemy Ci zawsze, kiedy będziesz tego potrzebować!

Wrocław

Katarzyna Marchewka

Tel. +48885700774

 

Michał Paszyński

Tel. +48668886532

 

Radosław Kajmowicz

Tel. +48668886531

 

Arkadiusz Hrankowski

Tel. +48600070893

 

Agata Dąbrowska

Tel. +48600070848

 

Poznań

Mateusz Dawid

Tel. +48885703185

Łukasz Szajek

Tel. +48668189007

Leszno

Patryk Kołodziej

Tel. +48883363422

 

Golęczewo

Przemysław Worsa

Tel. +48510076219

Honorata Meller

Tel. +48696412584

Zlikwiduj szkodę online razem z Duda-Cars.

Zgłoś i zlikwiduj szkodę bez wychodzenia z domu, w trzech prostych krokach już teraz!
ZGŁOŚ SZKODĘ